Karklės SOS vaikų poilsiavietė
Apie mus
Parama
2 % GPM
Draugai
Kontaktai
Nuotraukos
2 % GPM

                                   2% nuo gyventojų pajamų mokesčio parama


Norėdami paremti mūsų organizaciją 2% nuo gyventojų pajamų mokesčio, prašymą iki šių metų gegužės 1 d. galite pateikti Jums patogiausiu būdu:

 

 1. pateikti elektroniniu būdu;
 2. tiesiogiai įteikti AVMI darbuotojui;
 3. atsiųsti paštu.
 1. Norėdami pateikti prašymą elektroniniu būdu, užsiregistruokite elektroninio deklaravimo sistemoje: https://deklaravimas.vmi.lt
  (tai ypač patogu asmenims, kurie naudojasi bet kurio iš Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistema). Prisijungę prie sistemos, skiltyje "Deklaravimas" pasirinkite "Pradėti naują", tuomet pasirinkite būdą, kuriuo norite pildyti formą (galima ir on-line) ir "Nauja deklaracija tuščia". Jums leis pasirinkti formą - paspauskite ant formos FR0512 v.1. Jums tereikia užpildyti 1-12 ir 15 laukelius (kai kurie iš jų bus jau paruošti sistemos), pateikiant asmeninius ir VšĮ "Karklės SOS vaikų poilsiavietė" duomenis. Baigus pildyti, paspauskite mygtuką "Užbaigti pildymą" ir persiųskite sistemai. Apie tai, ar prašymas priimtas, ar atmestas (jei buvo klaidų) Jūs būsite informuoti.
   
 1. Pasirinkę būdą tiesiogiai įteikti prašymą AVMI darbuotojui, prašymo formą gausite ir galėsite su darbuotojų pagalba užpildyti apskrities VMI (adresus
  rasite čia). Užpildę ją tiesiog palikite darbuotojui.
   
 1. Norėdami siųsti formą į AVMI paštu, atlikite sekančius žingsnius:
 • išsaugokite savo kompiuteryje formą
 • FR0512 ir ją atspausdinkite;
prašymą galima užpildyti tiek ranka, tiek kompiuteriniu būdu. Į šią formą DIDŽIOSIOMIS raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el. paštą, datą bei mūsų (kaip paramos gavėjo) duomenis:

Paramos gavėjo pavadinimas VšĮ  „Karklės SOS vaikų poilsiavietė“
Paramos gavėjo kodas 163677251
Buveinės adresas Karklės kaimas, Placio g.46, LT-92383, Klaipėdos rajonas
Banko sąskaita LT29 7044 0600 0055 9945


 • daugiau informacijos, kaip pildyti formą, rasite LRS puslapyje